0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Czech Republic Pro League
Daniel Lieskovsky
۳
۲
Radim Pavelka
Finished
۰۱:۰۰
Milan Smrcek
۳
۲
Rotislav Hasmanda
Finished
۰۳:۰۰
Petr Bradach
۳
۰
Pavel Gireth
Finished
۰۰:۰۰
Radek Mohelnik
-
-
Ales Drozd
Finished
۰۰:۰۰
Ondrej Adam
-
-
Ladislav Svanda
Finished
۰۰:۰۰
Radim Pavelka
۱
۳
Marcel Pikous
Finished
۰۰:۰۰
Ales Drozd
-
-
Roman Hudeczek
Finished
۰۰:۳۰
Marcel Pikous
۲
۳
Jiri Dusatko
Finished
۰۰:۳۰
Ladislav Svanda
-
-
Jan Vidourek
Finished
۰۰:۳۰
Pavel Gireth
۳
۲
Lubos Protiva
Finished
۰۰:۳۰
Jakub Vrabec
۳
۰
Ondrej Adam
Finished
۰۱:۰۰
Josef Shilgan
۰
۳
Petr Bradach
Finished
۰۱:۰۰
Karel Baros
-
-
Radek Mohelnik
Cancelled
۰۱:۰۰
Jiri Dusatko
-
-
Marcel Pikous
Finished
۰۲:۰۰
Petr Bradach
۲
۳
Pavel Gireth
Finished
۰۲:۰۰
Roman Hudeczek
-
-
Ales Drozd
Finished
۰۲:۰۰
Jan Vidourek
۲
۳
Jakub Vrabec
Finished
۰۲:۰۰
Tomas Holik
۳
۰
Miroslav Svedik
Finished
۰۲:۳۰
Robin Pacha
۳
۰
Jaroslav Vanek
Finished
۰۳:۰۰
Miroslav Svedik
۱
۳
Petr Oliver Korp
Finished
۰۳:۳۰
Kamil Novak
۰
۳
Milan Smrcek
Finished
۰۴:۰۰
Tomas Holik
۲
۳
Robin Pacha
Finished
۰۴:۰۰
Daniel Tuma
۳
۰
Rotislav Hasmanda
Finished
۰۴:۳۰
Petr Oliver Korp
۲
۳
Jaroslav Vanek
Finished
۰۴:۳۰
Pavel Fojt
۰
۲
Milan Smrcek
inprogress
۰۵:۰۰
Miroslav Svedik
۱
۱
Robin Pacha
inprogress
۰۵:۰۰
  World TT-CUP
Serhii Berezynskyi
۳
۱
Ilya Semenyuk
Finished
۰۳:۵۵
Roman Rybachuk
۳
۰
Sergii Lugovskyi
Finished
۰۴:۲۵
Jose Moreno
۳
۰
Pedro J. Rocamora
Finished
۰۰:۱۰
Lukas Pour
۳
۲
Jakub Jares
Finished
۰۰:۲۰
Sergii Lugovskyi
۳
۲
Ilya Semenyuk
Finished
۰۰:۲۵
Radek Libovicky
۱
۳
Jan Zalesky
Finished
۰۰:۵۰
Roman Rybachuk
۰
۳
Sergii Lugovskyi
Finished
۰۰:۵۵
Lukas Pour
۳
۱
Radek Libovicky
Finished
۰۱:۲۰
Serhii Berezynskyi
۳
۱
Ilya Semenyuk
Finished
۰۱:۲۵
Serhii Berezynskyi
۳
۱
Sergii Lugovskyi
Finished
۰۱:۵۵
Lukas Pour
۳
۱
Jan Zalesky
Finished
۰۲:۲۰
Roman Rybachuk
۲
۳
Ilya Semenyuk
Finished
۰۲:۲۵
Serhii Berezynskyi
۳
۰
Roman Rybachuk
Finished
۰۲:۵۵
Ilya Semenyuk
۳
۱
Sergii Lugovskyi
Finished
۰۳:۲۵
Roman Rybachuk
۰
۳
Ilya Semenyuk
Finished
۰۴:۵۵
  Europe TT Elite Series
Slawomir Dosz
۰
۳
Jakub Kosowski
Finished
۰۰:۰۰
Damian Swierczek
۳
۰
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۰:۴۵
Adrian Wiecek
۳
۲
Robert Floras
Finished
۰۱:۰۰
Lukasz Jarocki
۱
۳
Felkel Grzegorz
Finished
۰۲:۳۵
Makajew Maciej
۰
۳
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۳:۱۵
Marcin Jadczyk
۳
۰
Damian Korczak
Finished
۰۴:۰۰
Makajew Maciej
۳
۱
Damian Swierczek
Finished
۰۴:۴۵
Lukasz Jarocki
۲
۱
Damian Korczak
inprogress
۰۵:۰۰
  Germany Challenger Series
Damian Zech
۰
۳
Bastien Rembert
Finished
۰۰:۲۰
  Ukraine Ukraine Win Cup
Vitaliy Solovey
۳
۱
Oleg Andreev
Finished
۰۰:۳۰
Marchenko Sergey
۳
۰
Vladimir Boycuk
Finished
۰۱:۰۰
Dmitriy Derevinskiy
۳
۱
Sergey Buluy
Finished
۰۱:۰۰
Vitaliy Solovey
۰
۳
Dmitriy Derevinskiy
Finished
۰۱:۳۰
Oleg Andreev
۰
۳
Sergey Buluy
Finished
۰۲:۰۰
Andrey Burdakov
۱
۳
Alexander Pogonov
Finished
۰۳:۰۰
Oleg Andreev
۲
۳
Vitaliy Solovey
Finished
۰۳:۳۰
Sergey Kireev
۰
۳
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۳:۳۰
Sergey Buluy
۲
۳
Dmitriy Derevinskiy
Finished
۰۴:۰۰
Andrey Burdakov
۲
۳
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۴:۰۰
Dmitriy Derevinskiy
۳
۲
Vitaliy Solovey
Finished
۰۴:۳۰
Sergey Kireev
۱
۳
Alexander Pogonov
Finished
۰۴:۳۰
Sergey Buluy
۱
۱
Oleg Andreev
inprogress
۰۵:۰۰
Andrey Burdakov
۱
۱
Sergey Kireev
inprogress
۰۵:۰۰
  Russia Liga Pro
Ivan Soldatov
۲
۳
Denys Lebedev
Finished
۰۰:۴۵
Alexey Vlasov
۱
۳
Roman Zelenskii
Finished
۰۱:۰۰
Aleksey Zirin
۳
۱
Vladimir Staroverov
Finished
۰۱:۱۵
Alexander Serebrennikov
۲
۳
Nikita Sukharnikov
Finished
۰۱:۱۵
Oleg Kutuzov
۳
۲
Anatoly Ilin
Finished
۰۱:۳۰
Nikolay Zhurba
۳
۱
Dmitry Ignatiev
Finished
۰۱:۴۵
Vladimir Staroverov
۱
۳
Roman Astreev
Finished
۰۲:۱۵
Nikita Sukharnikov
۱
۳
Yurii Merkushin
Finished
۰۲:۱۵
Alexey Vlasov
۲
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۰۲:۳۰
Aleksey Zirin
۳
۲
Oleg Pronin
Finished
۰۲:۴۵
Alexander Serebrennikov
۳
۱
Nikolay Zhurba
Finished
۰۲:۴۵
Yurii Merkushin
۳
۱
Dmitry Ignatiev
Finished
۰۳:۱۵
Roman Zelenskii
۳
۱
Oleg Kutuzov
Finished
۰۳:۳۰
Vladimir Staroverov
۰
۳
Oleg Pronin
Finished
۰۳:۴۵
Nikita Sukharnikov
۳
۱
Nikolay Zhurba
Finished
۰۳:۴۵
Anatoly Ilin
۳
۱
Alexey Vlasov
Finished
۰۴:۰۰
Dmitry Ignatiev
۲
۳
Alexander Serebrennikov
Finished
۰۴:۱۵
Oleg Pronin
۳
۰
Roman Astreev
Finished
۰۴:۴۵
Nikolay Zhurba
۳
۱
Yurii Merkushin
Finished
۰۴:۴۵
Anatoly Ilin
۰
۱
Roman Zelenskii
inprogress
۰۵:۰۰
Dmitry Ignatiev
-
-
Nikita Sukharnikov
بازی شروع نشده است
۰۵:۱۵
  Armenia Armenia ITT CUP
Gevorg Baghdasaryan
۳
۰
Davit Mirzoyan
Finished
۰۲:۱۰
Gevorg Baghdasaryan
۰
۳
Andranik Sahakyan
Finished
۰۳:۱۰
Andranik Sahakyan
۳
۱
Gevorg Baghdasaryan
Finished
۰۴:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید