0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  China Super League
Beijing Guoan FC
۰
۰
Chengdu Qianbao Better City
Finished
۱۶:۰۰
Guangzhou FC
۱
۲
Wuhan Three Towns
Finished
۱۴:۰۰
Hebei CFFC
۲
۱
Wuhan Yangtze River
Finished
۱۶:۰۰
  South America Copa Libertadores
Talleres de Cordoba
۱
۱
Colon de Santa Fe
Finished
۰۲:۴۵
Cerro Porteno
۰
۳
Palmeiras
Finished
۰۲:۴۵
Deportes Tolima
۰
۱
CR Flamengo RJ
Finished
۰۵:۰۰
Velez Sarsfield
۱
۰
CA River Plate
Finished
۰۵:۰۰
  Egypt لیگ برتر
Smouha
۳
۲
Al Ahly Cairo
Finished
۰۰:۰۰
  Europe UEFA U19 Championship Women Qualification
Italy U19 (W)
۲
۲
France U19 (W)
Finished
۱۷:۳۰
Sweden U19 (W)
۱
۰
England U19 (W)
Finished
۲۰:۰۰
Norway U19 (W)
۲
۱
Germany U19 (W)
Finished
۱۷:۳۰
Czech Republic U19 (W)
۰
۵
Spain U19 (W)
Finished
۲۰:۰۰
  Latvia LMT Virsliga
Rigas Futbola Skola
۲
۰
BFC Daugava Daugavpils
inprogress
۲۰:۳۰
Valmieras FK
۱
۲
Spartaks Jurmala
Finished
۱۹:۳۰
  Jordan Jordan League
Al Wehdat
-
-
AL Sareeh
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Al Jazeera
۰
۱
Moghayer Al Sarhan
Finished
۱۹:۳۰
  United States MLS
Toronto FC
۱
۲
Columbus Crew
Finished
۰۴:۰۰
Chicago Fire
۱
۰
Philadelphia Union
Finished
۰۴:۳۰
Seattle Sounders
۱
۲
Montreal Impact
Finished
۰۶:۳۰
Portland Timbers
۲
۱
Houston Dynamo
Finished
۰۷:۰۰
FC Cincinnati
۴
۴
New York City FC
Finished
۰۴:۰۰
Los Angeles Galaxy
۲
۳
Minnesota United
Finished
۰۷:۰۰
Los Angeles FC
۳
۱
FC Dallas
Finished
۰۷:۰۰
  Bhutan Premier League
Ugyen Academy FC
۷
۱
Friends United FC
Finished
۱۷:۳۰
Tensung FC
۲
۱
Thimphu Raven FC
Finished
۱۴:۳۰
  Asia AFC Cup Group I
Phnom Penh Crown
۴
۲
Young Elephants FC
Finished
۱۸:۳۰
The Cong Viettel FC
۵
۲
Hougang United FC
Finished
۱۴:۳۰
  Asia AFC Cup Group E
Sogdiyona Jizzax
۳
۱
Altyn Asyr FK
Finished
۱۸:۳۰
CSKA Pamir Dushanbe
۰
۰
Neftchi Kochkor
inprogress
۲۱:۳۰
  China League One
Shanghai Jiading
۲
۰
Beijing BG
Finished
۱۶:۰۰
Shaanxi Changan
۱
۲
Qingdao Manatee
Finished
۱۲:۰۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۲
۰
Suzhou Dongwu
Finished
۱۲:۳۰
  United States US Open Cup
Orlando City SC
۲
۱
Nashville SC
Finished
۰۳:۳۰
  South America Copa Sudamericana
The Strongest La Paz
۱
۲
Ceara CE
Finished
۰۲:۴۵
Deportivo Tachira FC
۱
۱
Santos FC Sao Paulo
Finished
۰۵:۰۰
Deportivo Cali
۰
۰
FBC Melgar Arequipa
Finished
۰۵:۰۰
  Argentina Copa Argentina
Gimnasia y Esgrima La Plata
۲
۰
Flandria
Finished
۰۱:۳۵
  Finland Kolmonen
TuPS
۱
۳
KoiPS
inprogress
۲۰:۳۰
SIF
۴
۱
Norrvalla FF
inprogress
۲۰:۳۰
Esse IK
۲
۱
FC Kiisto
inprogress
۲۰:۳۰
Kultsu
۲
۱
MYPA
inprogress
۲۰:۳۰
VPS-j
۰
۱
Nykarleby IK
inprogress
۲۱:۰۰
TP-T
۱
۱
FC Haka Juniors
inprogress
۲۰:۳۰
ACE
۰
۰
TPV Tampere
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Finland Kakkonen Lohko B
Klubi 04
۴
۱
Ilves II
Finished
۲۰:۰۰
  Uzbekistan Super League
Metallurg Bekobod
۱
۱
Lokomotiv Tashkent FK
Finished
۱۸:۳۰
Nasaf Qarshi
۲
۲
FC Olimpik Tashkent
Finished
۱۹:۳۰
  Argentina Reserve League
Banfield Reserves
۱
۰
Boca Juniors Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Almagro Reserves
۰
۰
Ferro Carril Oeste Reserves
Finished
۱۷:۰۰
Chacarita Juniors Reserves
۲
۱
Quilmes Reserves
Finished
۱۸:۳۰
CA Ituzaingo Reserves
۰
۰
Argentino Quilmes Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
CA San Miguel Reserves
۰
۰
CA Colegiales Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Lanus Reserves
۱
۰
Union Santa Fe Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Estudiantes La Plata Reserves
۰
۰
Arsenal de Sarandi Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Sportivo Italiano Reserves
۰
۰
Leandro N. Alem Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
CS Dock Sud Reserves
۰
۱
Talleres Remedios Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
All Boys Reserves
۰
۰
Estudiantes BA Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
  Kazakhstan 2nd League
Zhetysu Taldykorgan Reserves
۲
۰
Tobol Kostanay Reserves
Finished
۱۵:۳۰
FC Shakhtyor Karagandy Reserves
۱
۱
Okzhetpes Reserves
Finished
۱۵:۳۰
FC Aktobe City
۱
۲
FC Arys
Finished
۱۵:۳۰
FK Kaspyi Aktau Reserves
۳
۳
FK Atyrau Reserves
Finished
۱۷:۰۰
Khan Tengri FC
۵
۰
FK Aksu Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Taraz Reserves
۱
۲
Jas Qyran
Finished
۱۶:۳۰
Akademiya Ontustyk Reserves
۲
۱
FC Ordabasy Shymkent Reserves
Finished
۱۷:۰۰
Kaisar Kyzylorda Reserves
۰
۴
Akzhayik Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
Raya2 Expansion
۱
۰
Atletico Morelia
Finished
۰۶:۳۵
CD Tapatio
۳
۱
Alacranes de Durango
Finished
۰۲:۳۰
Coyotes de Tlaxcala
۲
۰
Cimarrones de Sonora
Finished
۰۴:۳۵
  Canada Canadian Premier League
Forge FC
۰
۱
Valour FC
Finished
۰۳:۳۰
  Morocco Botola Pro
Olympique Khouribga
۱
۴
Olympique de Safi
Finished
۰۰:۰۰
RSB Berkane
۳
۱
Chabab Mohammedia
Finished
۰۰:۰۰
  Lithuania II Lyga
Vilnius FK Zalgiris C
۰
۰
FSK Radviliskis
inprogress
۲۱:۴۵
FK Jonava II
۱
۱
Ateitis Vilnius
Finished
۱۸:۳۰
  Asia AFC Cup Group G
Kaya FC
۰
۱
Bali United Pusam
Finished
۱۳:۳۰
Kedah
۵
۱
Visakha FC
Finished
۱۷:۳۰
  Norway NM Cup
KFUM Oslo
۰
۱
Sogndal IL
inprogress
۲۰:۳۰
SK Brann Bergen
۱
۰
Fredrikstad FK
inprogress
۲۱:۳۰
Ullensaker Kisa IL
۰
۲
Ranheim Trondheim
inprogress
۲۰:۳۰
Sandnes Ulf
۰
۲
Rosenborg BK
inprogress
۲۰:۳۰
  World Friendly Club Matches
FC Botosani
۱
۳
FC Basel
Finished
۱۸:۳۰
AC Sparta Praha
۳
۰
SFC Opava
Finished
۱۳:۳۰
PFK Kryliya Sovetov Samara
۲
۰
Akron Tolyatti
Finished
۱۳:۳۰
Lechia Gdansk
۲
۱
Radomiak Radom
Finished
۱۳:۳۰
FC Midtjylland
۲
۱
AaB Aalborg
Finished
۱۶:۳۰
PFK Botev Vratsa
۰
۰
APOEL Nicosia FC
Finished
۱۹:۳۰
MFK Ruzomberok
۰
۱
GKS Dospel Katowice
inprogress
۲۰:۳۰
ستاره سرخ
۰
۰
FC Koper
inprogress
۲۱:۰۰
PFC Botev Plovdiv 1912
۱
۱
Ludogorets Razgrad B
Finished
۱۱:۴۵
Gazisehir Gaziantep FK
۱
۰
AFC Hermannstadt
Finished
۱۸:۰۰
FK Dinamo Moscow
۳
۰
Energiya Khabarovsk
Finished
۱۸:۳۰
FK Radnicki Nis
۰
۰
FC UTA Arad
Finished
۱۹:۰۰
FC Lugano
۰
۱
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۹:۳۰
FC Carl Zeiss Jena
۲
۲
SV Rodinghausen
Finished
۱۹:۳۰
FC Yantra Gabrovo
۱
۲
FC Dunav Ruse
Finished
۱۹:۳۰
NK Olimpija Ljubljana
۰
۰
NK Sibenik
Finished
۱۹:۳۰
DAC Dunajska
۱
۳
Paksi FC
Finished
۲۰:۰۰
SKU Amstetten
۲
۱
Wiener Viktoria
inprogress
۲۰:۳۰
NS Mura
۱
۱
FK Vojvodina Novi Sad
inprogress
۲۰:۳۰
Napredak Krusevac
۰
۰
MFK Skalica
inprogress
۲۱:۰۰
  Asia AFC Cup Group F
FC Khujand
۰
۰
FK Dordoi Bishkek
Finished
۱۸:۳۰
  Estonia Esiliiga
Paide Linnameeskond II
۱
۰
FC Elva
inprogress
۲۰:۳۰
FCI Levadia Tallinn U21
۴
۱
FC Flora Tallinn II
Finished
۱۹:۳۰
JK Tulevik Viljandi
۰
۳
Ida-Virumaa FC Alliance
inprogress
۲۰:۳۰
Pärnu JK
۰
۰
Harju Jalgpallikool
inprogress
۲۰:۳۰
Viimsi JK
۰
۰
JK Nomme United
inprogress
۲۰:۳۰
  Ethiopia لیگ برتر
Welayta Dicha
۰
۲
Welkite Ketema
Finished
۱۱:۳۰
Sebeta City
۱
۰
Arba Minch City FC
Finished
۱۷:۳۰
  United States WPSL
WFC Charlotte (W)
۰
۴
Charlotte Lady Eagles (W)
Finished
۰۳:۳۰
FC Dallas (W)
۲
۳
D'Feeters Kicks SC (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Jamaica لیگ برتر
Waterhouse FC
۱
۱
Harbour View FC
Finished
۰۲:۳۰
Dunbeholden FC
۴
۴
Cavaliers FC
Finished
۰۵:۰۰
  United States USL League Two
New Jersey Copa
۲
۵
Hudson Valley Hammers
Finished
۰۱:۳۰
Christos FC
۰
۳
Lionsbridge FC
Finished
۰۳:۳۰
Tampa Bay United
۰
۰
Florida Elite
Finished
۰۳:۳۰
Cedar Stars Rush
۴
۲
Westchester Flames
Finished
۰۳:۳۰
FC Motown II
۵
۰
Morris Elite
Finished
۰۳:۳۰
Nona FC
۳
۰
FC Florida U23
Finished
۰۳:۳۰
South Bend Lions
۳
۰
Toledo Villa FC
Finished
۰۳:۳۰
Boston Bolts
۰
۱
AC Connecticut
Finished
۰۴:۰۰
West Chester United
۱
۲
Ocean City Noreasters
Finished
۰۴:۰۰
Chicago FC United
۲
۰
St. Louis Lions
Finished
۰۴:۰۰
South Georgia Tormenta FC II
۴
۰
Southern Soccer Academy Kings
Finished
۰۴:۰۰
FA Euro New York
۰
۰
Long Island Rough Riders
Finished
۰۴:۳۰
Albion Hurricanes Royals
۲
۱
Corpus Christi FC
Finished
۰۴:۳۰
Chicago Dutch Lions
۳
۵
Chicago City SC
Finished
۰۴:۳۰
Minneapolis City
۱
۲
FC Manitoba
Finished
۰۴:۳۰
San Francisco City
۰
۱
Marin FC Legends
Finished
۰۶:۳۰
  Iceland 4. Deild
Alafoss
۱
۳
Golfklubbur Grindavikur
Finished
۰۰:۳۰
Berserkir
۱
۱
Hafnir
Finished
۰۰:۳۰
KB Breidholt
۲
۲
Lettir
Finished
۰۰:۳۰
Smari
۰
۳
Hamar Hveragerdi
Finished
۰۰:۳۰
  United States USL Championship
Charleston Battery
۳
۴
Atlanta United II
Finished
۰۴:۰۰
Rio Grande Valley FC
۰
۰
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۵:۰۰
San Diego Loyal
۲
۱
Orange County SC
Finished
۰۶:۳۰
  Norway Interkretsserie U19
KFUM U19
۱
۳
Asker U19
Finished
۱۴:۳۰
Stabaek U19
۴
۲
Fredrikstad U19
Finished
۱۸:۳۰
Skeid U19
۰
۱
Oppsal IF U19
inprogress
۲۱:۰۰
Lyn U19
۰
۰
Grorud U19
inprogress
۲۱:۰۰
  Brazil Brasileiro U20
Fortaleza EC U20
-
-
Ceara U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Pitea IF
۰
۱
TEAM TG FF
inprogress
۲۱:۳۰
  World Friendly International Matches Women
Switzerland (W)
۰
۱
England (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Cameroon Elite One
Eding Sport FC
۰
۰
Canon Sportif de Yaounde
inprogress
۱۹:۳۰
Les Astres
-
-
Cotonsport de Garoua
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Brazil Carioca Serie C
Brescia Barra Clube
۱
۱
CAAC Brasil FC
Finished
۱۷:۳۰
  India Shillong Premier League
Mawkhar
۱
۳
Ryntih
Finished
۱۵:۰۰
  Asia AFC Cup Group J
Eastern Sports Club
۳
۱
Tainan City Steel
Finished
۱۴:۳۰
  Australia Western Australia State Cup Women
Perth SC (W)
۴
۱
Fremantle City FC (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Australia NSW Premier League Youth
Sydney Olympic U20
۳
۱
Manly United FC U20
Finished
۱۴:۰۰
  Mongolia Premier League
FC Ulaanbaatar
۱
۰
Khaan Khuns Erchim
Finished
۰۹:۳۰
Khovd
۰
۲
Tuv Buganuud
Finished
۱۲:۳۰
Athletic 220
۰
۱
BCH Lions
Finished
۱۵:۳۰
  North and Central America CONCACAF U20 Championship
Dominican Rep U20
۱
۰
Jamaica U20
Finished
۰۳:۳۰
Guatemala U20
۲
۱
Mexico U20
Finished
۰۶:۳۰
  United States USL League One
Greenville Triumph SC
۳
۱
North Carolina
Finished
۰۳:۳۰
FC Tucson
۰
۱
Richmond Kickers
Finished
۰۶:۳۰
  Brazil Baiano U20
Vitoria BA U20
۱
۲
EC Bahia U20
Finished
۰۲:۴۵
  Brazil Baiano 2
Fluminense De Feira
۱
۰
Flamengo de Guanambi
Finished
۰۲:۴۵
  Brazil Serie B
Nautico Capibaribe
۱
۱
Criciuma EC
Finished
۰۲:۳۰
CRB Clube de Regatas Brasil
۰
۰
Tombense MG
Finished
۰۵:۰۰
Novorizontino SP
۲
۰
CR Vasco da Gama RJ
Finished
۰۵:۰۰
  Gambia GFA Premier League
Gambia Ports Authority
۰
۰
Hawks FC
Finished
۰۱:۰۰
  Malaysia U21 Cup
PDRM U21
۰
۷
Terengganu FC III U21
Finished
۱۳:۱۵
Selangor FA U21
۱
۰
Petaling Jaya City FC U21
Finished
۱۳:۱۵
Melaka U21
۰
۲
Johor Darul Takzim III U21
Finished
۱۳:۱۵
  Ivory Coast Ligue 1
Bouake FC
۰
۰
FC San Pedro
inprogress
۲۰:۰۰
  Sweden Svenska Cupen
Angelholms FF
۰
۳
Tvaakers IF
inprogress
۲۱:۳۰
  Lithuania I Lyga
FK Riteriai B
۱
۰
FA Siauliai B
inprogress
۲۱:۰۰
  Estonia Esiliiga B
Raplamaa JK
۰
۰
Tabasalu Charma
inprogress
۲۰:۳۰
Nomme Kalju II
۰
۰
Tartu JK Welco
inprogress
۲۰:۳۰
Tartu Kalev
۳
۱
Tallinna JK Legion II
inprogress
۲۰:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Melhus IL
۰
۰
Rosenborg BK II
Cancelled
۲۰:۳۰
  Brazil Carioca 2
Volta Redonda
۴
۲
Macae Esporte
Finished
۰۲:۳۰
  Belarus Reserve League
BATE Borisov Reserves
۲
۰
FK Slutsk Reserves
Finished
۱۸:۳۰
FK Gomel Reserves
۴
۲
Torpedo Zhodino Reserves
Finished
۱۸:۳۰
  Asia AFC Cup Group H
Kuala Lumpur FA
۲
۱
Tampines Rovers FC
Finished
۱۶:۳۰
  Bangladesh لیگ برتر
Mohammedan Dhaka
۰
۰
Bashundhara Kings
Cancelled
۱۴:۳۰
  United States NPSL
Central Florida Panthers SC
۳
۲
Miami United FC
Finished
۰۳:۳۰
Akron City
۰
۸
Cleveland SC
Finished
۰۴:۰۰
Pensacola
۰
۰
Tallahassee SC
inprogress
۰۴:۳۰
  Iceland 2. Deild
Aegir
۲
۰
Hottur/Huginn
Finished
۰۰:۴۵
  Iceland U19 League
Fram/Úlfarnir U19
۱
۱
Fjolnir U19
Finished
۰۰:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
Rappe GOIF
-
-
FC Rosengard
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید